Bütün mətnMayın 10-da Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, xanımı Mehriban Əliyeva və qızı Leyla Əliyeva Zığ-Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportu magistral avtomobil yolunun 29-30-cu kilometrliyində salınan yaşıllıq sahəsində ulu öndər Heydər Əliyevin doğum gününə həsr olunmuş ağacəkmə kampaniyasında iştirak ediblər.

Весь текст10 мая Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, его супруга Мехрибан Алиева и дочь Лейла Алиева приняли участие в кампании по посадке деревьев, посвященной дню рождения общенационального лидера Гейдара Алиева, в создаваемом зеленом массиве на 29-30-м километре магистральной автомобильной дороги Зых-Международный аэропорт Гейдар Алиев.