İslam Əməkdaşlıq Təşkilatı ölkələrinin Gənc İş Adamları Şəbəkəsinin təsis qurultayı öz işinə başlayıb
Bütün mətnNoyabrın 22-də Bakıda Heydər Əliyev Fondu, Dialoq və Əməkdaşlıq Uğrunda İslam Konfransı Gənclər Forumunun (DƏ-İKGF) və Azərbaycan hökumətinin birgə təşkilatçılığı ilə “İslam Əməkdaşlıq Təşkilatı ölkələrinin Gənc İş Adamları Şəbəkəsinin (İƏT GİAŞ) təsis qurultayı öz işinə başlayıb.

Constituent Congress of ‘Organization of Islamic Cooperation Countries – Young Entrepeneur's Network opens in Baku
All textConstituent congress of ‘Organization of Islamic Cooperation Countries – Network of Young Businesspersons’ organized by the Heydar Aliyev Foundation, Islamic Conference Youth Forum for Dialogue and Cooperation (ICYF-DC) and the Azerbaijani Government started in Baku, November 22.