Noyabrın 9-da Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyi (RAGB) İ.M.Seçenov adına Birinci Moskva Dövlət Tibb Universitetinin dəstəyi ilə Moskvada “Qanın milləti yoxdur” adlı növbəti xeyriyyə aksiyası keçirib.

9 ноября в Москве Азербайджанское молодежное объединение России (АМОР) при поддержке Первого Московского государственного медицинского университета имени И.М.Сеченова провела очередную благотворительную акцию по сдаче крови «У крови нет нации».