Dekabrın 2-də İçərişəhərdəki “Art Garden” sərgi salonunda Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə azərbaycanlı kulinar, yazıçı və fotoqraf Stalik Xankişiyevin “Kazan, kulinarnıy samouçitel” və “Plov, kulinarnoye issledovaniye” kitablarının təqdimatı keçirilib.

On December 2, Azerbaijani cookery expert, writer and photographer Stalik Khankishiyev presented his books “Kazan, kulinarniy samouchitel” and “Plov, kulinarnoye issledovaniye” at “Art Garden” Exhibition Hall, with the organizational support of the Ministry of Culture and Tourism.