Leyla Əliyeva Rəssamlıq Akademiyası və Milli Onkologiya Mərkəzində olub
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva dekabrın 22-də Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında olub.

Leyla Aliyeva visits the Art Academy and the National Oncology Centre
All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva visited the State Art Academy of Azerbaijan, December 22.