Leyla Əliyeva Rəssamlıq Akademiyası və Milli Onkologiya Mərkəzində olub
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva dekabrın 22-də Azərbaycan Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında olub.

Лейла Алиева посетила Академию художеств и Национальный онкологический центр
Весь текст22 декабря вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева посетила Азербайджанскую государственную академию художеств.