Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə poeziya gecəsi keçirilib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə “Söz” ədəbi layihəsi çərçivəsində poeziya gecəsi keçirilib.

По инициативе Лейлы Алиевой состоялся вечер поэзии
Весь текстПо инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой в рамках литературного проекта «Слово» состоялся вечер поэзии.