Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə poeziya gecəsi keçirilib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə “Söz” ədəbi layihəsi çərçivəsində poeziya gecəsi keçirilib.

An evening of poetry takes place at Leyla Aliyeva’s initiative
All textAn evening of poetry took place, following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, within the framework of the literary project “Word”.