Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə İvanovoda RAGB-nin IV Qış Liderlik Məktəbi açılıb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Azərbaycan Gəncləri Günündə Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) İvanovo şəhərində IV Qış Liderlik Məktəbi açılıb. Tədbir Ümumrusiya Azərbaycanlılar Konqresinin (ÜAK) İvanovo regional bölməsinin təşkilati dəstəyi ilə keçirilir.

4th Winter Leadership School is inaugurated in Ivanovo following Leyla Aliyeva’s initiative
All textInauguration of the 4th Winter Leadership School of the Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) took place in Ivanovo city, following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva. The event takes place with the support of the Ivanovo regional division of the All-Russian Azerbaijanis Congress (ARAC).