Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə İvanovoda RAGB-nin IV Qış Liderlik Məktəbi açılıb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Azərbaycan Gəncləri Günündə Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) İvanovo şəhərində IV Qış Liderlik Məktəbi açılıb. Tədbir Ümumrusiya Azərbaycanlılar Konqresinin (ÜAK) İvanovo regional bölməsinin təşkilati dəstəyi ilə keçirilir.

По инициативе Лейлы Алиевой в Иваново открылась IV Зимняя школа лидерства АМОР
Весь текстПо инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева, председателя Азербайджанского молодежного объединения России (АМОР) Лейлы Алиевой в городе Иваново в отмечающийся в Азербайджане День молодежи открылась IV Зимняя школа лидерства АМОР. Мероприятие проходит при организационной поддержке Ивановского регионального отделения Всероссийского азербайджанского конгресса.