Mehriban Əliyeva Münxen Təhlükəsizlik Konfransında səhiyyə təhlükəsizliyi ilə bağlı panel-müzakirəni izləyib
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının birinci xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva və Fondun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva fevralın 18-də 53-cü Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində səhiyyə təhlükəsizliyinə həsr olunan panel-müzakirəni izləyiblər.

Mehriban Aliyeva follows the panel-discussions associated with health security at the Munich Security Conference
All textFirst Lady of the Republic of Azerbaijan, President of the Heydar Aliyev Foundation Mehriban Aliyeva and the Foundation’s vice-president Leyla Aliyeva followed the panel-discussions on health security in the framework of the 53rd Munich Security Conference, February 18.