Mehriban Əliyeva Münxen Təhlükəsizlik Konfransında səhiyyə təhlükəsizliyi ilə bağlı panel-müzakirəni izləyib
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının birinci xanımı, Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyeva və Fondun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva fevralın 18-də 53-cü Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində səhiyyə təhlükəsizliyinə həsr olunan panel-müzakirəni izləyiblər.

Мехрибан Алиева на Мюнхенской конференции по безопасности наблюдала за ходом панельного обсуждения, связанного с безопасностью в области здравоохранения
Весь текст18 февраля первая леди Азербайджанской Республики, президент Фонда Гейдара Алиева Мехрибан Алиева и вице-президент Фонда Лейла Алиева в рамках 53-й Мюнхенской конференции по безопасности наблюдали за ходом панельного обсуждения, посвященного безопасности в области здравоохранения.