Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində keçirilən panel-müzakirədə iştirak ediblər
Bütün mətnFevralın 18-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev Münxen Təhlükəsizlik Konfransı çərçivəsində Avrasiyada əməkdaşlıq və problemlər mövzusuna həsr olunan panel-müzakirədə iştirak edib.

Президент Ильхам Алиев и члены его семьи приняли участие в панельном обсуждении в рамках Мюнхенской конференции по безопасности
Весь текст18 февраля Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев в рамках Мюнхенской конференции по безопасности принял участие в панельном обсуждении, посвященном вопросам сотрудничества и проблемам в Евразии.