Xocalı soyqırımının 25-ci ildönümü ilə əlaqədar Bakıda ümumxalq yürüşü keçirilib
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva yürüşdə iştirak ediblər.

Public march takes place in Baku to mark the 25th anniversary of the Khojaly genocide
All textPresident of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and First Vice-president Mehriban Aliyeva participated in the march.