Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün 12 və 2 saylı xüsusi internat məktəblərində olub.

Весь текстВице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева побывала в специальных школах-интернатах номер 12 и 2 для детей с ограниченными возможностями здоровья.