Leyla Əliyeva İsmayıllıda aztəminatlı ailələr üçün meyvə bağlarının salınmasında iştirak edib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun “Regional İnkişaf” İctimai Birliyi, IDEA İctimai Birliyi, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin, BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatının (FAO) birgə təşəbbüsü ilə aztəminatlı ailələr üçün meyvə bağlarının salınması layihəsinin həyata keçirilməsinə başlanılıb.

Leyla Aliyeva participates in the laying out of orchards for low-income families in Ismailli
All textFollowing the joint initiative of the Heydar Aliyev Foundation’s Regional Development Public Association, IDEA Public Association, the Ministry of Ecology and Natural Resources and the UN’s Food and Agriculture Organization (FAO), a project on laying out orchards for low-income families is launched.