Leyla Əliyeva İsmayıllıda aztəminatlı ailələr üçün meyvə bağlarının salınmasında iştirak edib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun “Regional İnkişaf” İctimai Birliyi, IDEA İctimai Birliyi, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin, BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatının (FAO) birgə təşəbbüsü ilə aztəminatlı ailələr üçün meyvə bağlarının salınması layihəsinin həyata keçirilməsinə başlanılıb.

Лейла Алиева приняла участие в закладке фруктовых садов для малообеспеченных семей в Исмаиллы
Весь текстПо совместной инициативе Общественного объединения «Региональное развитие» Фонда Гейдара Алиева, Общественного объединения IDEA, Министерства экологии и природных ресурсов, Продовольственной и сельскохозяйственной организации ООН (ФАО) началась реализация проекта закладки фруктовых садов для малообеспеченных семей.