Bütün mətnMayın 10-u Azərbaycan xalqının ümummilli lideri Heydər Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümü günüdür. Bu münasibətlə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyeva, ailə üzvləri, ulu öndərin doğmaları, yaxınları Fəxri xiyabanda ümummilli lider Heydər Əliyevin məzarını ziyarət ediblər.

All textMay 10th is the 94th birthday of national leader of the Azerbaijani people Heydar Aliyev. On this occasion, President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva, family members, next of kin and relatives of national leader Heydar Aliyev visited his grave at the Alley of Honour.