Bütün mətnMayın 27-də Milli Aviasiya Akademiyasının və ADA Universitetinin birgə təşkilatçılığı ilə 28 May - Respublika Gününə həsr olunan tədbir keçirilib.

All textOn May 27, an event dedicated to the 28th May – the Republic Day – was held with joint organization support of the National Aviation Academy and the ADA University.