Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Bakı Zooloji Parkında yenidənqurma işləri başlayır
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA İctimai Birliyinin təsisçisi və rəhbəri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə 80 ildən artıq fəaliyyətdə olan Bakı Zooloji Parkında yenidənqurma və bərpa işləri başlayır.

Reconstruction works start in the Baku Zoological Park following Leyla Aliyeva's initiative
All textReconstruction and restoration works start in the Baku Zoological Park, which has been in operation for over 80 years, following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation, founder and head of IDEA Public Association Leyla Aliyeva.