Leyla Əliyeva: Bugünkü axşam sevgi ilə doludur, buna görə çox sağ olun
Bütün mətn“Jara” Beynəlxalq Musiqi Festivalının üçüncü günündə qırmızı xalı üzərindən ənənəvi keçid mərasimi başa çatdıqdan sonra aparıcılar musiqi bayramının fəxri qonaqları sırasında olan Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanı mikrofon önünə dəvət ediblər.

Leyla Aliyeva: This evening is full of love, thank you for that
All textAfter the traditional walk on the red carpet ended on the third day of “Jara” International Music Festival, the hosts invited Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, one of the honorary guests of the music holiday, to take the floor.