• Leyla Əliyeva Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında olub
Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında təhsil alan fiziki qüsurlu tələbələrin tədris şəraitini yaxşılaşdırmaq üçün Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə işlər həyata keçirilib.

Works have been carried out, following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, to improve the education conditions of physically handicapped students studying at the State Art Academy.