Leyla Əliyeva Dövlət Rəssamlıq Akademiyasında olub
Bütün mətnDövlət Rəssamlıq Akademiyasında təhsil alan fiziki qüsurlu tələbələrin tədris şəraitini yaxşılaşdırmaq üçün Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə işlər həyata keçirilib.

Весь текстПо инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой проводится работа по улучшению условий учебы студентов с ограниченными физическими возможностями, получающих образование в Государственной Академии художеств.