Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birincı xanım Mehriban Əliyeva və Leyla Əliyeva tədbirdə iştirak ediblər.
Nyu-Yorkda BMT-nin Baş Assambleyasının 72-ci sessiyasının açılışı olub

В Нью-Йорке состоялось открытие 72-й сессии Генеральной ассамблеи ООН
Весь текстВ мероприятии приняли участие Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и Лейла Алиева.