Bütün mətnRusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyi (RAGB) “Leto AMOR-2017” müsabiqəsinin qaliblərinin adlarını açıqlayıb. Müsabiqə hər il RAGB-ın sədri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə keçirilir.

Winners of the photo competition of summer stories “Leto AMOR-2017” are announced
All textAzerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) announced the names of the winners of the competition “Leto AMOR-2017”. The competition is held annually, following the initiative of AYOR’s Chairperson Leyla Aliyeva.