Leyla Əliyeva Ümumdünya Ərzaq Gününə həsr edilən tədbirdə iştirak edib
Bütün mətnOktyabrın 16-da ADA Universitetində IDEA İctimai Birliyi, Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi və BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatı – FAO-nun birgə təşkilatçılığı ilə Ümumdünya Ərzaq Gününə həsr olunan tədbir keçirilib.

All textAn event took place at ADA University, October 16, dedicated to the World Food Day, with joint organizational support from the IDEA Public Association, the Ministry of Agriculture, and the UN Food and Agriculture Organization (FAO).