Leyla Əliyeva Ümumdünya Ərzaq Gününə həsr edilən tədbirdə iştirak edib
Bütün mətnOktyabrın 16-da ADA Universitetində IDEA İctimai Birliyi, Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi və BMT-nin Ərzaq və Kənd Təsərrüfatı Təşkilatı – FAO-nun birgə təşkilatçılığı ilə Ümumdünya Ərzaq Gününə həsr olunan tədbir keçirilib.

Весь текст16 октября в Университете AДA состоялось мероприятие, организованное совместно Общественным объединением IDEA, Министерством сельского хозяйства и Продовольственной и сельскохозяйственной организацией ООН – FAO.