RAGB Şəkərli Diabetə qarşı Mübarizə Günündə uşaqlar üçün tədbir təşkil edib
Bütün mətnRusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) sədri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə İ.M.Seçenov adına Birinci Moskva Dövlət Tibb Universitetinin (BMDTU) V.Vasilenko adına daxili xəstəliklərin propedevtikası klinikasında Şəkərli Diabetə qarşı Mübarizə Günü təşkil edilib.

All textFollowing the initiative of Chairperson of the Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) Leyla Aliyeva, a Day of Struggle Against Diabetes was arranged at the Internal Diseases Preliminary Studies Clinic named after V.Vasilenko at the I.M.Sechenov First Moscow State Medical University (FMSMU).