RAGB Şəkərli Diabetə qarşı Mübarizə Günündə uşaqlar üçün tədbir təşkil edib
Bütün mətnRusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) sədri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə İ.M.Seçenov adına Birinci Moskva Dövlət Tibb Universitetinin (BMDTU) V.Vasilenko adına daxili xəstəliklərin propedevtikası klinikasında Şəkərli Diabetə qarşı Mübarizə Günü təşkil edilib.

АМОР организовало мероприятие для детей в День борьбы с сахарным диабетом
Весь текстПо инициативе председателя Азербайджанского молодежного объединения России Лейлы Алиевой клинике пропедевтики внутренних болезней имени В.Василенко Первого московского государственного медицинского университета им. И.М.Сеченова (ПМГМУ) был организован День борьбы с сахарным диабетом.