Bütün mətnRusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyi (RAGB) İ.M.Seçenov adına Birinci Moskva Dövlət Tibb Universitetinin dəstəyi ilə Moskvada “Qanın milləti yoxdur” adlı növbəti xeyriyyə aksiyası keçirib.

All textThe Azerbaijani Youth Organization of Russia (AYOR) has held another charitable action called “Blood has no nationality”, supported by the I.M.Sechenov First Moscow State Medical University.