Bütün mətnDekabrın 3-də Azərbaycanın Rusiyadakı səfirliyində Rusiyanın səhiyyə və tibb sistemində işləyən azərbaycanlılarla görüş olmub. Heydər Əliyev Fondunun RF-dəki nümayəndəliyi, Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Təşkilatı (RAGT) və ölkəmizin Rusiyadakı səfirliyi tərəfindən təşkil edilmiş tədbirdə səhiyyə sahəsinin 50-yə yaxın işçisi iştirak edib.

Встреча Лейлы Алиевой с азербайджанцами – работниками системы здравоохранения и медицины России
Весь текст3 декабря в посольстве Азербайджана в России состоялась встреча с азербайджанцами – работниками системы здравоохранения и медицины России. В мероприятии, организованном представительством Фонда Гейдара Алиева в РФ, Азербайджанской молодежной организацией России (АМОР) и посольством нашей страны, приняли участие около 50 работников сферы здравоохранения.