Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva “Bakutel-2017” sərgisi ilə tanış olublar
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva dekabrın 6-da Bakı Ekspo Mərkəzində XXIII Azərbaycan Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisi - “Bakutel-2017” ilə tanış olublar.

Весь текст6 декабря Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и их дочь Лейла Алиева в Баку Экспо-Центре ознакомились с XXIII Азербайджанской международной выставкой телекоммуникационных и информационных технологий «Bakutel 2017».