Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva “Bakutel-2017” sərgisi ilə tanış olublar
Bütün mətnAzərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva dekabrın 6-da Bakı Ekspo Mərkəzində XXIII Azərbaycan Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisi - “Bakutel-2017” ilə tanış olublar.

All textAzerbaijani President Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva and their daughter Leyla Aliyeva visited “BakuTel-2017” – the 23rd Azerbaijan International Telecommunication and Information Technologies Exhibition – at the Baku Expo Centre, December 6.