Qəbələdə keçirilən “Poeziya günü” şeirsevərləri bir araya gətirib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü, SEBA (Seul-Bakı) Azərbaycan-Koreya Mədəniyyət Mübadiləsi Assosiasiyasının, Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin “Söz” ədəbi layihəsinin təşkilatçılığı və Azərbaycan Yazıçılar Birliyinin dəstəyi ilə Qəbələdəki Heydər Əliyev Konqres Mərkəzində vətənpərvərlik mövzusuna həsr olunmuş “Poeziya günü” keçirilib.

«День поэзии» в Габале собрал любителей стихов
Весь текст15 декабря по инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой в Габалинском Конгресс-центре Гейдара Алиева состоялся «День поэзии», посвященный теме патриотизма. Мероприятие было организовано Азербайджано-корейской ассоциацией культурного обмена SEBA (Сеул-Баку), литературным проектом «Söz» Министерства культуры и туризма при поддержке Союза писателей Азербайджана.