Qəbələdə keçirilən “Poeziya günü” şeirsevərləri bir araya gətirib
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü, SEBA (Seul-Bakı) Azərbaycan-Koreya Mədəniyyət Mübadiləsi Assosiasiyasının, Mədəniyyət və Turizm Nazirliyinin “Söz” ədəbi layihəsinin təşkilatçılığı və Azərbaycan Yazıçılar Birliyinin dəstəyi ilə Qəbələdəki Heydər Əliyev Konqres Mərkəzində vətənpərvərlik mövzusuna həsr olunmuş “Poeziya günü” keçirilib.

“The Poetry Day”, dedicated to patriotism, took place in the Heydar Aliyev Congress Centre in Gabala, following the initiative of Vice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva, with organizational support from SEBA (Soul-Baku) Azerbaijan-Korea Cultural Exchange Association, “Söz” (Word) Literary Project of the Ministry of Culture and Tourism, supported by the Azerbaijan Writers Union.