Bütün mətnFevralın 26-da “Xocalıya ədalət” beynəlxalq məlumatlandırma kampaniyası çərçivəsində IDEA İctimai Birliyi və Azərbaycan Respublikası Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin təşkilatçılığı, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi və Sabunçu Rayon İcra Hakimiyyətinin dəstəyi ilə ağacəkmə aksiyası keçirilib.

All textA tree-planting action took place, February 26, in the framework of the “Justice for Khojaly” international awareness campaign, with organizational support from the IDEA Public Association and the State Committee for Family, Woman and Child Issues of the Republic of Azerbaijan, supported by the Ministry of Ecology and Natural Resources and Sabunchu District Executive Authority.