Leyla Əliyeva sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlarla görüşüb
Bütün mətnHeydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Nərimanov rayonunda sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün 5 nömrəli respublika xüsusi internat məktəbində olub.

All textVice-president of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva visited Republican Special Boarding School №5 for children with restricted state of health in Narimanov district.