Bütün mətnAprelin 18-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev andiçmə mərasimindən sonra ailə üzvləri ilə birlikdə Fəxri xiyabana gəlib müasir müstəqil Azərbaycan dövlətinin memarı və qurucusu, xalqımızın ümummilli lideri Heydər Əliyevin məzarını ziyarət edərək xatirəsini ehtiramla yad edib.

Весь текст18 апреля Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев после церемонии инаугурации вместе с членами семьи посетил Аллею почетного захоронения, где почтил память архитектора и созидателя современного независимого Азербайджанского государства, общенационального лидера нашего народа Гейдара Алиева.