Bütün mətnAprelin 18-də Milli Məclisdə Azərbaycan Respublikasının Prezidenti seçilmiş İlham Əliyevin andiçmə mərasimi keçirilib.

Весь текст18 апреля в Милли Меджлисе состоялась инаугурация Ильхама Алиева, избранного Президентом Азербайджанской Республики.