Bütün mətnAprelin 3-də Nizami Kino Mərkəzində IDEA İctimai Birliyinin xüsusi layihəsi olan “Azərbaycanın 9 möcüzəsi” silsiləsindən “Abşeron Milli Parkı” sənədli filminin təqdimat mərasimi keçirilib.

Presentation of the documentary “Absheron National Park” from the series of “9 Wonders of Azerbaijan”, a special project of the IDEA Public Association, took place at Nizami Cinema Centre, April 3.