Bütün mətnMayın 30-da Bakı Şopinq Festivalı çərçivəsində “Port Baku Mall”un bədii qalereyasında dünyanın ən məşhur interyer dizaynerlərindən olan Kirill İstominin “LivingwithArt” adlı şəxsi sərgisinin açılışı olub.

Весь текст30 мая в рамках Бакинского шопинг-фестиваля в художественной галерее Port Baku Mall состоялось открытие персональной выставки одного из самых знаменитых интерьер-дизайнеров мира Кирилла Истомина под названием LivingwithArt.