IDEA kampaniyası yeni qlobal layihəyə start verir 22/02/2013
Rusiyanın Azərbaycanlı Gənclər Birliyinin (RAGB) Lipetsk vilayətindəki bölməsi qurumun sədri Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə növbəti xeyriyyə tədbiri keçirib. RAGB-ın nümayəndələri bu dəfə Lipetsk şəhərindəki 2 nömrəli internat-məktəbdə olublar.
Leyla Əliyeva Londonda incəsənət sərgisində iştirak edib 10/02/2013
`Xocalıya ədalət` kampaniyası çərçivəsində yeni sayt yaradılıb 09/02/2013
Leyla Əliyeva ÜAK Mərkəzi Şurasının iclasında iştirak edib 05/02/2013
Fevralın 5-də Moskvanın “Prezident” hotelində Ümumrusiya Azərbaycan Konqresi (ÜAK) Mərkəzi Şurasının növbədənkənar iclası keçirilib. İclasda Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, Fondun Rusiya nümayəndəliyinin rəhbəri Leyla Əliyeva iştirak edib.
Moskvada “Bakıya uçuş. Müasir Azərbaycan incəsənəti sərgisi” açılıb 04/02/2013
Leyla Əliyeva: “Baku” jurnalının beş yaşı var. Bu illər axtarışlar və tapıntılar dövrü olub” 22/01/2013
Leyla Əliyeva “PAT vəziyyəti” adlı sərgiyə baxıb 15/01/2013
Leyla Əliyeva “Bacarıqlı əllərin böyük işləri” adlı sərginin açılışında iştirak edib 14/01/2013
Yanvarın 14-də Heydər Əliyev Fondunun və Müasir İncəsənət Muzeyinin birgə layihəsi əsasında Nizami rayon 1 nömrəli uşaq evinin sakinlərinin əl işlərindən ibarət “Bacarıqlı əllərin böyük işləri” adlı sərgi açılıb.

Кампания IDEA приступает к новому глобальному проекту 22/02/2013
Стремительный рост глобальных экологических проблем на планете в результате антропогенных процессов приводит к деградации экосистем, уничтожению флоры и фауны.
По инициативе Лейлы Алиевой состоялось благотворительное мероприятие 20/02/2013
Представительство Азербайджанской молодежной организации России (АМОР) в Липецкой области по инициативе председателя организации Лейлы ханум Алиевой в очередной раз организовало благотворительную поездку - на этот раз, в школу-интернат номер 2 города Липецк.
Лейла Алиева приняла участие в выставке искусства в Лондоне 10/02/2013
В рамках инициативы "Справедливость для Ходжалы" создан новый сайт 09/02/2013
Лейла Алиева приняла участие в заседании Центрального совета ВАК 05/02/2013
В московском Президент-отеле в пятницу состоялось внеочередное заседание Центрального совета Всероссийского азербайджанского конгресса (ВАК). В заседании приняла участие вице-президент Фонда Гейдара Алиева, руководитель Российского представительства Фонда Лейла Алиева.
В Москве открылась выставка современного искусства «Полет в Баку» 04/02/2013
Лейла Алиева: Журналу «Баку» пять лет. Это были годы поисков и находок 22/01/2013
Лейла Алиева ознакомилась с выставкой «Положение ПAT» 15/01/2013
Лейла Алиева участвовала в выставке "Большие дела маленьких рук" 14/01/2013
14 января на основе совместного проекта Фонда Гейдара Алиева и Музея современного искусства открылась выставка "Большие дела умелых рук", на которой представлены работы обитателей детского дома номер 1 Низаминского района.