Leyla Əliyevaya BMT-nin sertifikatı və xüsusi vəsiqəsi təqdim olunub 22/11/2011
Noyabrın 15-də Heydər Əliyev Fondunun təşəbbüsü ilə Mərkəzi Neftçilər Xəstəxanasında Cərrahiyyə və Orqan Transplantologiya Mərkəzi əsaslı təmirdən və mükəmməl texniki təchizatdan sonra istifadəyə verilib.
Leyla Əliyeva Talassemiya mərkəzində müalicə olunan uşaqlara baş çəkib 15/11/2011
Moskvada populyar “Baku” jurnalının ingilisdilli versiyasının təqdimatı olub 11/11/2011
Leyla Əliyeva Rusiyanın İTAR-TASS agentliyində mətbuat konfransı keçirib 10/11/2011
“Baku” jurnalının “Baku İnternational” adlanan ingilisdilli versiyasının Böyük Britaniyada çapdan çıxması münasibətilə Moskvada keçiriləcək təqdimat mərasimi ərəfəsində Rusiyanın İTAR-TASS agentliyində Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, jurnalın baş redaktoru Leyla Əliyevanın mətbuat konfransı keçirilib.[divider]
Leyla Əliyeva Nyu-Yorkda Azərbaycan incəsənətinin ABŞ-da daha yaxşı tanıdılması yollarını müzakirə edib 02/11/2011
Leyla Əliyevaya Nyu-Yorkda “Həyata Açar” fəxri mükafatı təqdim edilib 01/11/2011
Böyük Britaniya “Baku” jurnalı ilə Azərbaycanı yenidən kəşf edir 27/10/2011
Bakıda Heydər Əliyev Fondu ilə BMT-nin İnkişaf Proqramı arasında Anlaşma Memorandumu imzalanıb 21/10/2011
Oktyabrın 21-də “Hilton Baku” otelində Heydər Əliyev Fondu ilə Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İnkişaf Proqramı arasında “2012-ci ildə keçiriləcək Rio+20 konfransına hazırlıq məqsədilə Azərbaycan gənclərinin səfərbər edilməsi” adlı Anlaşma Memorandumu imzalanıb.

Лейле Алиевой вручены сертификат и специальное удостоверение ООН 22/11/2011
22 ноября вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла ханум Алиева встретилась в Фонде с делегацией во главе с резидентом-координатором ООН по Азербайджану Фикретом Акчурой.
В Баку состоялась презентация первого номера англоязычной версии журнала «Баку» 17/11/2011
Лейла Алиева ознакомилась с созданными условиями в Центральной больницы нефтяников 15/11/2011
Вице-президент Фонда Гейдара Алиева Лейла Алиева навестила детей, лечащихся в центре талассемии 15/11/2011
В Москве состоялась торжественная презентация англоязычной версии журнала «Баку» 11/11/2011
В агентстве ИТАР-ТАСС состоялась пресс-конференция Лейлы Алиевой 10/11/2011
Лейла Алиева в Нью-Йорке обсудила пути лучшей популяризации азербайджанского искусства в США 02/11/2011
Вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель инициативы Международный диалог в области охраны окружающей среды – IDEA (International Dialogue for Environmental Action) Лейла Алиева находится с визитом в Нью-Йорке по приглашению «Детского фонда рака и крови» (CCBF) США.
Лейле Алиевой в Нью-Йорке вручена почетная награда «Ключ к жизни» 01/11/2011
Журнал «Баку» вновь открывает для британцев Азербайджан 27/10/2011
В Баку между Фондом Гейдара Алиева и Программой развития ООН подписан Меморандум взаимопонимания 21/10/2011