Bakıda Heydər məscidinin açılışı olub 26/12/2014
Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Moskvada uşaq evləri və internat məktəblərinin sakinləri üçün şənlik təşkil olunub 25/12/2014
Dekabrın 25-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Fondun Rusiya nümayəndəliyi və Ümumrusiya Azərbaycanlılar Konqresi (ÜAK) tərəfindən Moskva şəhərinin uşaq evləri və internat məktəblərində tərbiyə alan kimsəsiz uşaqlar üçün Yeni il şənliyi təşkil edilib.
Leyla Əliyeva Gəncədə olub 23/12/2014
Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri səsvermədə iştirak ediblər 23/12/2014
Dekabrın 23-ü Azərbaycanda növbəti bələdiyyə seçkiləri günüdür.
Heydər Əliyev Mərkəzində böyük rus şairi Mixail Lermontovun 200 illik yubileyi ilə bağlı musiqili gecə keçirilib 22/12/2014
Dekabrın 22-də Heydər Əliyev Mərkəzində Mixail Lermontovun 200 illik yubileyi ilə bağlı tədbirlər çərçivəsində görkəmli rus şairinin ədəbi-bədii yaradıcılığına həsr olunmuş musiqili gecə keçirilib.
Moskvada “Mədəniyyətlərin dialoqu: sosial, siyasi və dəyər aspektləri” kitabı çapdan çıxıb 17/12/2014
Moskvada “Mədəniyyətlərin dialoqu: sosial, siyasi və dəyər aspektləri” kitabı çapdan çıxıb.
“Ağacların kəsilməsinə yox!” proqramının 6 aylıq hesabatı dərc olunub 17/12/2014
Parisdə Azərbaycan və Fransa güləşçilərinin yoldaşlıq görüşü keçirilib 04/12/2014
Dekabrın 4-də Parisin qış sirkində Azərbaycan və Fransa güləşçilərinin yoldaşlıq görüşü keçirilib.
Leyla Əliyeva BMT-nin Ətraf Mühit Proqramının Avropa üzrə Regional Ofisinin direktoru Yan Dusik ilə görüşüb 03/12/2014

В Баку состоялось открытие мечети Гейдара 26/12/2014
По инициативе Лейлы Алиевой в Москве состоялся праздник для воспитанников детских домов и интернатов 25/12/2014
25 декабря по инициативе вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой российским представительством Фонда совместно со Всероссийским Азербайджанским Конгрессом (ВАК) был устроен новогодний праздник для детей-сирот из детских домов и школ-интернатов города Москвы.
Лейла Алиева побывала в Гяндже 23/12/2014
Президент Ильхам Алиев и члены семьи приняли участие в голосовании 23/12/2014
В Центре Гейдара Алиева состоялся музыкальный вечер в связи с 200-летним юбилеем великого русского поэта Михаила Лермонтова 22/12/2014
22 декабря в Центре Гейдара Алиева в рамках мероприятий, связанных с 200-летним юбилеем Михаила Лермонтова, состоялся музыкальный вечер, посвященный литературно-художественному творчеству выдающегося русского поэта.
В Москве издана книга «Диалог культур: социальные, политические и ценностные аспекты» 17/12/2014
В Москве издана книга «Диалог культур: социальные, политические и ценностные аспекты».
Опубликован полугодовой отчет программы «Нет вырубке деревьев!» 17/12/2014
В Париже состоялась товарищеская встреча азербайджанских и французских борцов 04/12/2014
4 декабря в зимнем цирке в Париже состоялась товарищеская встреча между азербайджанскими и французскими борцами.
Лейла Алиева встретилась с директором Европейского регионального офиса Программы ООН по окружающей среде Яном Дусиком 03/12/2014
3 декабря вице-президент Фонда Гейдара Алиева, учредитель и руководитель Общественного объединения IDEA Лейла Алиева встретилась в Женеве с директором Европейского регионального офиса Программы ООН по окружающей среде Яном Дусиком.