Azərbaycanın Moskvadakı səfirliyində Böyük Vətən müharibəsi veteranları ilə görüş keçirilib 29/02/2008
Moskvada “Xocalı. 16 il sonra” mövzusunda elmi-praktik konfrans keçirilib 27/02/2008
“Xocalı faciəsi öz miqyasına və qəddarlığına görə bəşəriyyət əleyhinə ən ağır cinayətlərlə bir sıraya qoyula bilər”.
Heydər Əliyev Fondunun Rusiyadakı nümayəndəliyi əlil uşaqlar üçün geniş xeyriyyə tədbiri keçirib 11/02/2008
Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyi Rusiya Azərbaycan Gəncləri Təşkilatının (RAGT) və “Zəif eşidənlər dünyası” adlı Rusiya ictimai gənclər təşkilatının iştirakı ilə Moskvada əlil uşaqlar üçün geniş xeyriyyə tədbiri keçirib.
Sankt-Peterburqda “Baku” jurnalının təqdimat mərasimi keçirilib 04/02/2008
Leyla Əliyeva Sankt-Peterburqdakı uşaq evi-məktəbdə olub 04/02/2008
Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyinin rəhbəri Leyla Əliyeva Sankt-Peterburqa səfəri çərçivəsində Primorski inzibati rayonundakı uşaq evi-məktəbdə olub.
Heydər Əliyev Fondunun Rusiya nümayəndəliyi öz fəaliyyətini genişləndirir 02/02/2008
Leyla Əliyeva: ““Baku” jurnalı heyranlıq doguran faktların yeni və orijinal mənbəyidir” 19/12/2007
Moskvada “Heydər Əliyev Haqqında teleqraf mətni ilə” kitabının təqdimatı keçirilib 12/12/2007
Moskvada Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyinin dəstəyi ilə “İnterfaks” informasiya agentliyi tərəfindən nəşr edilmiş “Heydər Əliyev haqqında teleqraf mətni ilə” kitabının təqdimatı keçirilib.
Moskvada Heydər Əliyev Fondunun Rusiya nümayəndəliyi tərəfindən təşkil edilmiş tədbir keçirilib 28/11/2007
Moskvadakı “Mir” kino-konsert salonunda Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyi tərəfindən təşkil edilmiş tədbir keçirilib.
Leyla Əliyeva Moskvanın daha bir məktəbində olub 16/11/2007
Heydər Əliyev Fondunun Rusiya Federasiyasındakı nümayəndəliyi “Təhsilin dəstəklənməsi” layihəsi çərçivəsində aksiyalar həyata keçirməkdə davam edir.

Meeting with veterans of Great Patriotic War at the Embassy of Azerbaijan to Moscow 29/02/2008
‘Khojaly tragedy can be considered one of the gravest crimes against the universe for its scale and brutality’.
Representation of Heydar Aliyev Foundation in the Russian Federation organizes a big charity action for disabled children 11/02/2008
Representation of Heydar Aliyev Foundation in the Russian Federation organized a big charity action for disabled children in Moscow with participation of the Russian Azerbaijan Youth Organization and the Russian Public Youth Organization ‘World of the Hearing Impaired’.
Ceremony of presentation of magazine ‘Baku’ in Saint Petersburg 04/02/2008
Leyla Aliyeva visits children home-school in Saint Petersburg 04/02/2008
In frame of her visit to Saint Petersburg, Leila Aliyeva, head of Representation of Heydar Aliyev Foundation in the Russian Federation, visited a children home-school in Primorsky administrative district.
Heydar Aliyev Foundation’s Representative Office in Russia expands its activity 02/02/2008
Leyla Aliyeva: “The Magazine “BAKU” is the new and original source of astonishing facts” 19/12/2007
Book ‘With telegraph text about Heydar Aliyev’ presented in Moscow 12/12/2007
Book ‘With telegraph text about Heydar Aliyev’, published by Interfax Agency due to support of Russia Office of Heydar Aliyev Foundation, was presented in Moscow.
Event organized in Moscow by Heydar Aliyev Foundation’s Office to RF 28/11/2007
Event was organized at Mir Cinema and Concert Palace in Moscow by Heydar Aliyev Foundation’s Office to the Russian Federation.
Leyla Aliyeva visits a school in Moscow 16/11/2007
Representation of Heydar Aliyev Foundation to Russian Federation continues holding actions in frame of the Support to Education Project.