“Üns” Yaradıcılıq Səhnəsində tanınmış italyan aktrisası Klaudiya Kardinale ilə görüş keçirilib 14/02/2014
Dənizkənarı Milli Parkda “Məhəbbət ağacı” layihəsinin təqdimatı olub 14/02/2014
Fevralın 14-də Dənizkənarı Milli Parkda “Məhəbbət ağacı” layihəsinin təqdimatı olub.
“Hər kağızı bir yarpağa dəyişək” layihəsi davam edir 13/02/2014
IDEA (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) İctimai Birliyinin, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti yanında Vətəndaşlara Xidmət və Sosial İnnovasiyalar üzrə Dövlət Agentliyinin və “Təmiz Şəhər” ASC-nin birgə həyata keçirdikləri “Hər kağızı bir yarpağa dəyişək” layihəsi davam edir.
Koreya dilində Xocalı soyqırımı haqqında sayt və Facebook səhifəsi fəaliyyətə başlayıb 10/02/2014
“Euronews” telekanalında “Bakıya uçuş. Müasir Azərbaycan incəsənəti” sərgisi ilə bağlı süjet yayımlanıb 10/02/2014
IDEA, “ASAN xidmət” və “Təmiz Şəhər”" birgə layihəyə başlayır 02/02/2014
Leyla Əliyeva: “Bakı hər sahədə, o cümlədən musiqi mədəniyyətində bənzərsizliyini qoruyub saxlaya bilib” 31/01/2014
IDEA “Eko Ev” müsabiqəsi elan edir 31/01/2014
IDEA (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) İctimai Birliyi Day.Az xəbər portalının dəstəyi ilə “Eko Ev” adlı layihəyə start verir.
Leyla Əliyevanın təşəbbüsü ilə Rusiyada təhsil alan əlaçı azərbaycanlı tələbələr üçün təqaüdlər ayrılıb 27/01/2014
Leyla Əliyeva BMT-nin Ətraf Mühit Proqramının Nayrobidəki mənzil-qərargahında olub 13/01/2014
Yanvarın 13-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti, IDEA (Ətraf Mühitin Mühafizəsi Naminə Beynəlxalq Dialoq) İctimai Birliyinin rəhbəri Leyla Əliyeva Birləşmiş Millətlər Təşkilatının Ətraf Mühit Proqramının (UNEP) Keniyanın paytaxtı Nayrobidəki mənzil-qərargahında olub.

На творческой сцене «Üns» состоялась встреча с известной итальянской актрисой Клаудией Кардинале 14/02/2014
В Приморском национальном парке состоялась презентация проекта «Дерево любви» 14/02/2014
Продолжается проект «Заменим каждый лист бумаги на листья» 13/02/2014
Продолжается проект «Заменим каждый лист бумаги на листья», осуществляемый Общественным объединением İDEA (Международный диалог по охране окружающей среды), совместно с Государственным агентством по услугам гражданам и социальным инновациям при Президенте Азербайджанской Республики и ОАО «Чистый город».
На корейском языке начали функционировать сайт и страничка в Facebook, посвященные Ходжалинскому геноциду 10/02/2014
На телеканале Euronews показан сюжет о выставке «Полет в Баку. Современное азербайджанское искусство» 10/02/2014
IDEA, «ASAN xidmət» и «Чистый Город» начинают совместный проект 02/02/2014
Лейла Алиева: «Баку сумел сохранить свою самобытность во всем, в том числе в музыкальной культуре» 31/01/2014
IDEA запускает проект «Eko Ev» 31/01/2014
По инициативе Лейлы Алиевой обучающимся в России азербайджанским студентам-отличникам выделены стипендии 27/01/2014
Лейла Алиева побывала в расположенной в Найроби штаб-квартире Программы ООН по окружающей среде 13/01/2014
13 января вице-президент Фонда Гейдара Алиева, руководитель Общественного объединения IDEA (Международный диалог во имя охраны окружающей среды) Лейла Алиева побывала в штаб-квартире Программы Организации Объединенных Наций по окружающей среде (UNEP), расположенной в столице Кении Найроби.